اخبار

کتاب «قرآن و عوامل پیشرفت با رویکرد علم و فناوری» در بهار رونمایی شد

آیین رونمایی از کتاب «قرآن و عوامل پیشرفت با رویکرد علم و فناوری» و تجلیل از خادمان نشر به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهار در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
کتاب «قرآن و عوامل پیشرفت با رویکرد علم و فناوری» در بهار رونمایی شد

احسان قنبری فرماندار بهار در این مراسم با گرامیداشت هفته بسیج اظهار کرد: تلاش برای فهم قرآن ارزشمند است و کتاب همواره در تمامی دوره‌ها و زمان‌ها کمک حال بشر بوده تا آدمی با اندیشه‌های سالم در مسیر درست زندگی گام بر دارد.

قنبری افزود: کتاب «قرآن و عوامل پیشرفت با رویکرد علم و فناوری» به دنبال عوامل پیشرفت از منظر قرآن بوده و رویکرد علم و فناوری را در اولویت قرار داده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهار هم در این مراسم با تاکید بر سیاست های راهبردی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه  حمایت از صنعت چاپ و نشر، عنوان کرد: از سال۹۹ تا ۶ ماهه اول ۱۴۰۰؛ هفت عنوان کتاب در حوزه های مختلف ادبی، شعر و دفاع مقدس در شهرستان منتشر شده و برای 6 عنون کتاب هم مراسم رونمایی برگزار شده است.

حبیب شهنوازیان از اهدا کتاب به مراکز فرهنگی و هنری خبر داد و گفت: در این مدت بیش از 2 و 600 جلد کتاب به مدارس و مراکز فرهنگی اهدا شده است.

وی افزود: در بحث  حمایت از حوزه چاپ و مولفان هم ۳۰۰ جلد کتاب توسط این اداره خریداری شده و پیگیر تخصیص اعتبار برای نویسندگان بهاری هستیم.

۲ آذر ۱۴۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید