اخبار

حاجی بابایی:

یاد شهیدان حفظ نظام را به دنبال دارد

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر نقش شهیدان در حفظ نظام اسلامی و انقلاب، نشر زندگینامه شهدا را گامی در راستای حفظ نظام دانست.
یاد شهیدان حفظ نظام را به دنبال دارد

حمیدرضا حاجی‌بابایی در ویژه برنامه در حلقه دوست که به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان برگزار شده بود، ضمن تبریک هفته بسیج گفت: کلمه بسیج از واژگان بسیار زیبا، پرمعنا و آرمانی است که در انقلاب اسلامی مطرح شده و تا امروز این کلمه طیبه به جامعه ما خدمت‌رسانی می‌کند.
وی با اشاره به این سخن امام خمینی (ره) که «حفظ نظام اوجب واجبات است»، افزود: هیچ چیز به اندازه حفظ نظام مهم نیست. شهیدان کسانی هستند که با هدف الهی و در حفظ نظام اسلامی به شهادت رسیده است. بسیجی نیز کسی است که برای حفظ نظام اسلامی گام بردارد.
حاجی بابایی با بیان اینکه تقریظ و توصیه و بیانات مقام معظم رهبری نشانه است؛ ادامه داد: تا جایی که می‌توانیم قدرشناس باشیم و زندگینامه شهیدان را در اختیار مردم قرار دهیم. مردم وقتی کتاب شهدا را می‌خوانند به اسلام نزدیک می‌شوند و می‌دانند که چه سرمایه‌هایی را از دست دادیم تا امروز انقلاب به اینجا رسیده است. هر کس در این راه قدم بردارد به اسلام و انقلاب خدمت کرده است.

۱ آذر ۱۴۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید