اخبار

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از پروژه عمرانی مجتمع فرهنگی هنری فامنین/ بتن ریزی پروژه آغاز شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان به همراه معاون توسعه مدیریت و منابع این اداره کل و رئیس بسیج سازندگی استان از پروژه عمرانی مجتمع فرهنگی هنری شهرستان فامنین بازدید کرد
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از پروژه عمرانی مجتمع فرهنگی هنری فامنین/ بتن ریزی پروژه آغاز شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، احمدرضا احسانی در حاشیه این بازدید با تاکید بر اینکه احداث این مجتمع با همکاری و مشارکت بسیج سازندگی در حال انجام است، گفت: احیای مجدد پروژه سال گذشته با پیگیری مسئولان استان و نمایندگان محترم مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در دستور کار قرار گرفت و روند اجرایی آن آغاز شد.

احسانی با تاکید بر اینکه پروژه زمانی که توسط مسکن و شهرسازی واگذار شد، تنها ۱۷ درصد پیشرفت فیزیکی داشت، تصریح کرد: اعتبار این پروژه امسال ۷ میلیارد و ۴۶۰ میلیون تومان است که از این مبلغ تاکنون ۴ میلیارد و ۷۰ میلیون تومان تخصیص پیدا کرده است. پیشرفت فیزیکی این پروژه در حال حاضر به ۳۰ درصد رسیده و در صورت تخصیص ۱۰۰ درصدی اعتبار، فاز اداری پروژه به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: اسکلت فلزی پروژه انجام و گنبد ورودی نصب شده است، امروز هم بتن ریزی کار آغاز شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان رویکرد این اداره کل را توسعه همه جانبه در بخش‌های مختلف اجتماعی اقتصادی و فرهنگی دانست و خاطرنشان کرد: احداث و بهره برداری این پروژه علاوه بر ایجاد اشتغال در شهرستان گامی در راستای توسعه مناطق کمتر برخوردار استان است.

احسانی با بیان اینکه زیربنای پروژه ۲ هزار و ۶۲۵ متر مربع است، گفت: سالن اجتماعات چند منظوره، مجتمع فرهنگی دیجیتال، نمازخانه، فضای اداری، نگارخانه آثار هنری، پلاتو و... بخش‌های مختلف هستند که برای این مجتمع در نظر گرفته شده است.

۳۰ آبان ۱۴۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید