اخبار

بزرگداشت هنرمندان فقید تئاتر همدان در اختتامیه جشنواره سی و سوم

سی و سومین جشنواره تئاتر استان با بزرگداشت دو هنرمند فقید همدانی به کار خود پایان داد
بزرگداشت هنرمندان فقید تئاتر همدان در اختتامیه جشنواره سی و سوم

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، این مراسم با حضور مسئولان و هنرمندان در مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی همدان برگزار شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان در این مراسم از هنرمندانی که متولی اصلی برگزاری این جشنواره بودند قدردانی کرد. احمدرضا احسانی گفت: برگزاری جشنواره شور و شوق دوباره ای در سالن‌های نمایش همدان و در میان مردم و هنرمندان ایجاد کرد.
دبیر سی‌وسومین جشنواره تئاتر استان همدان هم در این مراسم با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در جشنواره گفت: خوشبختانه شاهد استقبال بسیار خوبی از نمایش ها بودیم.
 محمدجواد کبودراهنگی با بیان اینکه تمام کارگردان‌ها می‌توانند دبیر یک جشنواره باشند، اظهار کرد: در این دوره خوشبختانه به اهالی تئاتر اعتماد شد و دبیری جشنواره را به ما سپردند.
وی با بیان اینکه ۲۰ نمایش در این دوره از جشنواره مورد بازبینی قرار گرفتند، خاطرنشان کرد: از این تعداد هفت اثر از همدان، ملایر، تویسرکان و کبودراهنگ به جشنواره راه یافتند.
کبودراهنگی جوان بودن را یکی از ویژگی‌های جشنواره دانست و افزود: سه نمایش این جشنواره جزو اولین آثار کارگردانان جوان استان بودند.
دبیر جشنواره با تأکید بر اینکه نمایش‌های اجرا شده در کوتاه‌ترین مدت ساخته شد، اظهار کرد: گروه‌های نمایشی تمام تلاش خود را در این مدت کوتاه انجام دادند.
وی با بیان اینکه تمام تلاش ما این بود که شیوه‌نامه‌های بهداشتی به بهترین شکل در جشنواره رعایت شود، تصریح کرد: خوشبختانه استقبال بسیار خوبی از جشنواره به عمل آمد.
کبودراهنگی افزود: ما در این جشنواره پی بردیم که علاقمندان به تئاتر تشنه آغاز مجدد نمایش‌ها هستند و امیدواریم با پایان کرونا بتوانیم شاهد بازگشت به فعالیت تئاتر باشیم‌.
در بخشی از مراسم اختتامیه سی و سومین جشنواره تئاتر استان همدان بزرگداشت دو نفر از هنرمندان فقید همدانی «علی اصغر هندی» و «اسماعیل طاهری» برگزار شد.

۲۹ آبان ۱۴۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید