اخبار

استاندار همدان:

هنرمندان فرهنگ ایرانی و اسلامی را به مردم منتقل کنند/ نقش ویژه هنرمندان در غنای فرهنگ ایرانی

استاندار همدان گفت: هنرمندان خلاقیت و استعداد خود را در راستای پاسداشت فرهنگ ایرانی و اسلامی به کار بگیرند.
هنرمندان فرهنگ ایرانی و اسلامی را به مردم منتقل کنند/ نقش ویژه هنرمندان در غنای فرهنگ ایرانی

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، علیرضا قاسمی فرزاد در آیین اختتامیه سی‌وسومین جشنواره تئاتر استان همدان با بیان اینکه فرهنگ ایرانی با هنر عجین شده است، اظهار کرد: این فرهنگ غنی، از تاریخ کهن و تمدنی بزرگ سرچشمه گرفته است. فرهنگ ایرانی و اسلامی نگاه ویژه‌ای به هنر دارد و هنرمندان از جمله افراد ارزشمند جامعه هستند.
قاسمی‌فرزاد با تاکید بر اینکه دولت سیزدهم توجه ویژه‌ای به تعالی‌بخشی فرهنگ و هنر دارد، یادآور شد: هنرمندان تئاتر به واسطه برخورداری از توانایی‌های بالای خود، برای ما بسیار ارزشمند هستند.
وی همچنین تصریح کرد: خلاقیت و استعداد هنرمندان باید در راستای حفظ و حراست از فرهنگ اصیل اسلامی ایرانی به کار گرفته شود چراکه اگر از این فرهنگ محافظت نشود در معرض آسیب‌ها و هجمه‌ها خواهد بود.
استاندار همدان با بیان اینکه هنرمندان رسالت بسیار بزرگی دارند، گفت: پاسداشت فرهنگ ایرانی از سوی هنرمندان به عنوان یک اصل جدی گرفته شود.
قاسمی‌فرزاد با بیان اینکه ارزش‌ها باید از سوی هنرمندان به مردم منتقل شود، خاطرنشان کرد: هنرمندان این قدرت و توانایی را دارند که مباحث مختلف را به مردم منتقل کنند.در واقع هنرمندان در غنای فرهنگ نقش بسیار ویژه‌ای دارند و ایثارگرانه در شرایط سخت فعالیت می‌کنند.
استاندار همدان با بیان اینکه معیشت هنرمندان در دو سال گذشته و با شیوع کرونا با مشکلاتی روبه‌رو بود، اظهار ‌کرد: ما از هنرمندان استان حمایت خواهیم کرد و در کنار آنها خواهیم بود.

۲۹ آبان ۱۴۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید