اخبار

ملایر روی ریل توسعه است

فرماندار ملایر با بیان اینکه شهرستان ملایر همواره در حوزه‌های فرهنگی و قرآنی سرآمد بوده و هست و ظرفیت‌های بالایی در این زمینه دارد گفت: ملایر روی ریل توسعه است و مردم این شهرستان همیشه همراه نظام بوده‌اند.
ملایر روی ریل توسعه است

قدرت‌الله ولدی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ملایر با بیان اینکه مردم ملایر تمام توانمندی‌ها، ظرفیت‌ها و استعدادها را با تقدیم ۱۱۰۰ شهید والامقام به انقلاب اسلامی ثابت کردند، تصریح کرد: مشارکت بالای ۶۰ درصد در ۱۲ دوره انتخابات ریاست جمهوری و بالای ۶۵ درصد در پنج دوره انتخابات شوراهای اسلامی نشان از فرهنگ بالای مردم شهرستان ملایر دارد.

وی یادآور شد: دارا بودن دو برند جهانی انگور و مبل و منبت، شهر شاخص فرهنگی استان همدان، وجود فرهیختگان و عالمان بزرگ و رشد و توسعه در حوزه های مختلف، نشان می‌دهد مردم این شهرستان ویژه بوده اند که چنین ویژگی هایی را به دست آورده‌اند.

فرماندار ملایر با بیان اینکه همه مجموعه این شهرستان با محوریت امام جمعه ملایر، در یک فضای همدلی و وفاق در حال کار و تلاش هستند افزود: با وجود تمام توانمندی‌ها به ویژه در حوزه اقتصادی و فرهنگی، شهرستان ملایر نیازمند نگاه حمایتی و کمک ویژه مسئولان استانی و نماینده ولی فقیه در استان است.

وی گفت: بسترهای لازم برای حضور حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد در این شهرستان مهیاست و مردم با حضور و مشارکت پرشور خود حماسه دیگری را خلق خواهند کرد.

۲۵ خرداد ۱۴۰۰
فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید