اخبار

در شورای فرهنگ عمومی رزن تأکید شد؛

تحقق مشارکت حداکثری مردم در انتخابات

شورای فرهنگ عمومی رزن به منظور برنامه‌ریزی در راستای تحقق مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ​و پیگیری مصوبات جلسه گذشته در این شهرستان برگزار شد
تحقق مشارکت حداکثری مردم در انتخابات

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، علی سیف‌یار رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رزن در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از جلسات و مصوبات شورای فرهنگ عمومی در سال گذشته، خواستار توجه ویژه به حوزه فرهنگ و هنر شد و از اعضای شورا درخواست کرد گزارش کمیته‌های تخصصی را به دبیرخانه ارسال نمایند.

امام جمعه رزن هم در این جلسه با تأکید بر لزوم توجه به شعار سال، گفت: امسال سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی‌ها بوده و نیاز است که مسئولین شهرستان با حساسیت بیشتری برای تحقق این شعار تلاش نمایند.

حجت‌الاسلام منصوری در بخش دیگری از صحبت‌های خود درخصوص برگزاری انتخابات هم اظهار کرد: برای برگزاری انتخابات باشکوه، مسئولان و افراد تاثیرگذار وظیفه دارند از همه اقشار مردم برای حضور درپای صندوق‌های رای دعوت کنند.

فرماندار شهرستان رزن هم در این جلسه با تأکید بر حمایت از حوزه تولید و اشتغال، اظهار کرد: کارگروه اشتغال شهرستان با تشکیل پنجره واحد سرمایه گذاری فرایند صدور مجوز تولید و سرمایه گذاری را تسهیل کرده است.

سلامتی در ادامه خاطرنشان کرد: مسئولین اجرایی شهرستان بدنبال برگزاری انتخابات سالم و با شکوه هستند و وظیفه همه ماست که از مردم برای مشارکت درپای صندوق دعوت نماییم.

۱۳ خرداد ۱۴۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید