اخبار

ثبت نام برای دریافت بن کتاب ویژه دانشجویان طلاب و اعضای هیئت علمی از فردا آغاز می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از آغاز ثبت نام برای دریافت یارانه اعتباری (بن کتاب) ویژه دانشجویان طلاب و اعضای هیات علمی در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران خبر داد
ثبت نام برای دریافت بن کتاب ویژه دانشجویان طلاب و اعضای هیئت علمی از فردا آغاز می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، احمدرضا احسانی گفت: کتاب‌های عرضه شده در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با تخفیف ۲۰ درصدی در اختیار خریداران قرار می گیرد و خریداران، کتاب ها را به صورت رایگان از نمایشگاه دریافت می کند.
وی با بیان اینکه خریداران بابت ارسال کتاب هزینه پرداخت نخواهند کرد؛ گفت: دانشجویان، طلاب و اساتید حوزه و دانشگاه و ... می توانند برای دریافت یارانه اعتباری خرید کتاب از 18 دی ماه به سایت ketab.ir  مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنند. در نمایشگاه مجازی کتاب تمام یارانه ها به کد ملی افراد اختصاص پیدا می کند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با تأکید بر اینکه امسال یارانه اعتباری خرید کتاب ویژه دانشجویان و طلاب افزایش 25درصدی دارد و تا سقف 200هزار تومان برای این گروه اختصاص پیدا کرده است، گفت: سهم دانشجویان و طلاب 120 هزارتومان بوده و 80 هزار تومان یارانه به آن اختصاص پیدا کرده است. این یارانه برای اساتید حوزه و دانشگاه 400هزار تومان است که 200هزار تومان سهم اساتید و 200هزار تومان سهم معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
احسانی تصریح کرد: امکان بازید و خرید همزمان یک میلیون و 500 هزار کاربر در سایت نمایشگاه مجازی کتاب تهران فراهم شده است و بازدید 24ساعته انجام می شود و فرآیند خرید و مشاهده کتاب ها در طول شبانه روز برقرار خواهد بود.

۱۷ دی ۱۳۹۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید