اخبار

معرفی برگزیدگان همایش سراسری شعر و دلنوشته در نهاوند

مراسم تجلیل از برگزیدگان همایش سراسری «شعر و دلنوشته» در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند برگزار شد.
معرفی برگزیدگان همایش سراسری شعر و دلنوشته در نهاوند

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد همدان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند در این مراسم گفت: به مناسبت فرا رسیدن نخستین سالگرد شهادت سردار سلیمانی از سوی این اداره فراخوان شعر و دلنوشته به یاد سردار دلها در سطح شهرستان منتشر شد.

امیر بحیرایی افزود: گسترده فراخوان در سطح شهرستان تعیین شده بود اما با توجه به محبوبیت سردار سلیمانی در بین آحاد مردم علاوه بر شهرستان، آثار زیادی از دیگر مناطق کشور به دبیرخانه همایش ارسال شد.

وی گفت: طی مدت ۲۰ روز از انتشار فراخوان این همایش، تعداد ۲۵۰ اثر شامل ۱۷۰ شعر و ۸۰  دلنوشته از سراسر کشور به دبیرخانه همایش ارسال شد که پس از داوری آثار برگزیده در دو بخش شهرستانی و کشوری آثار برگزیده معرفی شدند.

در پایان مراسم در بخش شرکت‌کنندگان شهرستانی اسدالله حیدری در زمینه غزل، محمد ساکی در زمینه  مثنوی، معصومه کولیوند در زمینه شعر سپید، شکوفه علیپور در زمینه غزل، سمیرا ظفری در بخش دلنوشته و در بخش سراسری نیز مجتبی صفدری از رشت در زمینه شعر سپید، آرش پورعلیزاده از گیلان در زمینه شعر سپید، مهرداد مهرابی از تهران در زمینه غزل، لاله صادقی از شهر اندیمشک در زمینه غزل، نیلوفر حسن زاده از اردبیل در زمینه دلنوشته و معصومه طاهری فخر از همدان در زمینه دلنوشته برگزیده شدند.

۱۵ دی ۱۳۹۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید