اخبار

معرفی اعضای هیئت‌ مدیره و بازرسان خانه مطبوعات همدان

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از معرفی اعضای جدید هیئت‌ مدیره و بازرسان خانه مطبوعات استان همدان خبر داد.
معرفی اعضای هیئت‌ مدیره و بازرسان خانه مطبوعات همدان

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، مجید فروتن افزود: در این دوره از انتخابات خانه مطبوعات استان همدان ۲۱۱ نفر حق رای داشتند که از این تعداد ۱۷۰ نفر معادل ۸۰ درصد از اعضا در انتخابات شرکت کردند.
وی افزود: در این دوره ۳۳ نفر از اهالی رسانه کاندیدا شدند که از این تعداد هفت نفر به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.
وی با اعلام اسامی برگزیدگان، گفت:  در بخش مدیران مسئول، محمدرضا خوش‌گفتار با ۷۸ رای و زهره پوروهابی با ۵۶ رای به عنوان اعضای اصلی و نصرت‌اله طاقتی‌احسن با ۴۹ نفر نیز به عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شدند.
فروتن همچنین تصریح کرد: مهرداد حمزه با ۷۹ رای، فرشید گل‌محمدی با ۶۴ رای و اشکان یوسفی با ۵۵ رای به عنوان اعضای اصلی و حمیدرضا جلیلی با ۴۹ رای و شکیبا کولیوند با ۴۳ رای به عنوان اعضای علی‌البدل بخش خبرنگاران انتخاب شدند.
وی با بیان اینکه غلامرضا فریدونی با ۱۰۲ رای از بخش مدیران مسئول روزنامه‌های سراسری و مجید ملکیان به عنوان عضو علی‌البدل معرفی شدند، خاطرنشان کرد: در بخش مدیران مسئول خبرگزاری‌ها، مریم شهابی باهر با ۷۴ رای عضو اصلی و علی ثقفی با 56 رای عضو علی‌البدل شدند.
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: در بخش بازرسان اسداله ربانی‌مهر ۶۵ رای و مجید مختاری ۵۸ رای به دست آوردند و به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند و احسان مطهری نیز با ۵۵ رای عضو علی‌البدل شد.

۲۸ آبان ۱۳۹۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید