اخبار

فراخوان هفتمین جشنواره تقدیر از مروجان کتاب‌خوانی

فراخوان هفتمین جشنواره تقدیر از مروجان کتاب‌خوانی منتشر کرد
فراخوان هفتمین جشنواره تقدیر از مروجان کتاب‌خوانی

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، شبکه مروجان کتابخوانی کشور با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری تعدادی از سازمان ها و نهادهای عمومی، دولتی و خصوصی هفتمین دوره جشنواره تقدیر از مروجان کشور را با رویکرد توجه به فضای مجازی برگزار میک ند و در آن افراد،گروه ها، تشکل های مردمی و نهادهای غیردولتی دارای فعالیت های مؤثر و نوآورانه در زمینه ترویج کتابخوانی را انتخاب و معرفی کند.

با توجه به شرایط به وجود آمده و شیوع ویروس کووید ۱۹ علاوه بر بخش‌های مختلف جشنواره، بخش نگاه ویژه بر اساس توجه به فضای مجازی و مروجان کتاب در حوزه‌های بهداشت و کتاب درمانی، آموزشگران مروج کتاب (معلم، مربی، استاد)، مادران مروج کتاب، مبادله کنندگان کتاب‌های خانگی مروج کتاب، خبرنگاران و روزنامه‌نگاران مروج کتاب برگزار خواهد شد.

بر اساس این فراخوان، مروج کتاب‌خوانی کسی است که با طراحی و اجرای فعالیت‌های مستمر، کتاب‌خوانی را گسترش می‌دهد یا فرآیند خواندن را لذت‌بخش‌تر، عمیق‌تر و تأثیرگذارتر می‌سازد. همچنین ترویج کتاب‌خوانی شامل فعالیت‌هایی است که به افزایش، گسترش و استمرار کتاب‌خوانی در میان مردم می‌انجامد.

۱۹ مهر ۱۳۹۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید