اخبار

پروژه عمرانی مجتمع فرهنگی هنری فامنین مجدداً فعال شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از امضاء تفاهم‌نامه با بسیج برای مشارکت در احداث مجتمع فرهنگی هنری شهرستان فامنین خبر داد و گفت: این پروژه با مساعدت‌های استاندار و رئیس سازمان برنامه و بودجه اعتبار 8 میلیارد تومانی از استان و مرکز دریافت کرده است.
پروژه عمرانی مجتمع فرهنگی هنری فامنین مجدداً فعال شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، احمدرضا احسانی در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان فامنین رویکرد این اداره کل را توسعه همه جانبه دربخش‎های مختلف اجتماعی، اقتصادی و سیاسی ئانست و اظهار کرد: نوع  نگرش ها نسبت به  مسایل در حوزه های مختلف اجتماعی، باید متاثر از حوزه فرهنگ باشد.

وی توسعه فرهنگی را مستلزم توجه به زیرساخت‌ها عنوان برشمرد و در خصوص احیای پروژه های راکد حوزه فرهنگ در استان، گفت: اراده مجموعه اداره کل فرهنگ و ارشاد استان این است که پروژه های عمرانی مجدد احیا شوند.

احسانی درباره پروژه مجتمع فرهنگی هنری فامنین هم تصریح کرد: از ابتدای امسال چندین جلسه در استان و خارج از استان برگزار شد تا در خصوص تامین مالی پروژه تصمیم‌گیری شود. در همین راستا اعتبار دو میلیارد و هفتصد میلیون تومانی از محل استانی برای پروژه در نظر گرفته شد. از طرف دیگر هم نمایندگان محترم مردم فامنین در مجلس شورای اسلامی، به ویژه دکتر حاجی بابایی پیگیری مجدانه در احیای پروژه داشتند که مجموعه این تلاش ها در سفر استانی دکتر نوبخت به نتیجه رسید و پنج میلیارد تومان اعتبار به پروژه مجتمع فرهنگی تخصیص یافت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان خاطرنشان کرد: در مجموع اعتباری بالغ بر هفت میلیارد و هفتصد میلیون تومان، برای ادامه فعالیت پروژه اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه در ادامه پیگیری ها با بسیج سازندگی هم وارد مذاکره شده و تفاهم‌نامه ای برای ادامه روند احداث مجتمع به امضاء رسید، افزود: با توجه به سابقه درخشان بسیج سازندگی در احداث پروژه های بزرگ و تاثیر گذار، امیدواریم سال آینده شاهد افتتاح فاز اداری مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان فامنین باشیم.

۱۵ مهر ۱۳۹۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید