اخبار

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری همدان:

فرهنگ و هنر تعطیل نمی‌شود

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری همدان، گفت: فرهنگ و هنر در ایام تعطیلی بخش‌های مختلف، به فعالیت خود ادامه داد و می‌توان گفت که فرهنگ و هنر تعطیلی ندارد.
فرهنگ و هنر تعطیل نمی‌شود

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، مهرداد نادری‌فر در آیین اختتامیه جشنواره مجازی ملی کاریکاتور با موضوع کرونا با بیان اینکه در شرایط سخت جامعه و نگرانی مردم درباره کرونا، این جشنواره نشاط، امید و شادی را به همراه داشت، اظهار کرد: از همدان با علما، دانشمندان و هنرمندانش، همین انتظار می‌رود که در چنین شرایطی حضور قابل توجه داشته باشند.
وی ادامه داد: در ایام تعطیلی بخش‌های مختلف به علت کرونا، برگزاری جشنواره‌های مختلف در استان نشان داد که فرهنگ و هنر، تعطیلی ندارد.
نادری‌فر با بیان اینکه در استان همدان، هنرمندان در خدمت تعالی روح هنر بوده‌اند، یادآور شد:  هنر فاخر در این استان ظهور و بروز پیدا کرده که نتیجه تلاش پیشکسوتان است.
نادری‌فر با بیان اینکه هنر دولتی و اجباری نیست، یادآور شد: هنر حاصل یک جوشش درونی‌ست که کارآمدترین روش انتقال مفاهیم به شمار می‌رود و هنرمندان یک موضوع و دغدغه اجتماعی را به تصویر کشیده و آن را ماندگار می‌کنند.
وی همچنین تصریح کرد: برگزاری جشنواره مجازی ملی کاریکاتور اقدام خوبی بود که باعث ایجاد شور و نشاط بین هنرمندان شد.
نادری‌فر در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه باید با کرونا زندگی و آن را مدیریت کرد، گفت: اکثر فعالیت‌ها آغاز شده اما این به معنای پایان کرونا نیست و باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنیم.
وی افزود: کاهش حساسیت و بی‌تفاوتی مردم نسبت به کرونا باعث افزایش آمار ابتلا به این ویروس در استان شده است و اگر مردم، نکات بهداشتی را رعایت نکنند شرایط سخت‌تر خواهد شد.

۳ تیر ۱۳۹۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید