اخبار

ارسال بیش از ۵۰۰ اثر به جشنواره مجازی ملی کاریکاتور همدان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: بیش از ۵۰۰ اثر از ۲۷ استان و چند کشور همسایه به دبیرخانه جشنواره مجازی ملی کاریکاتور ارسال شد.
ارسال بیش از ۵۰۰ اثر به جشنواره مجازی ملی کاریکاتور همدان

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، در آیین اختتامیه جشنواره مجازی ملی کاریکاتور با موضوع کرونا، با بیان اینکه این جشنواره با شعار "زندگی، کرونا، امید" برای اولین بار برگزار شد، اظهار کرد: کمیته فرهنگی طرح فاصله‌گذاری اجتماعی با آغاز شیوع کرونا تشکیل و برنامه‌های فرهنگی و هنری در فضای مجازی اجرا شد.
وی با بیان اینکه بیش از یک هزار و ۴۰۰ اثر در این کمیته تولید شد، خاطرنشان کرد: همدان جزو رتبه های برتر کشور در زمینه تولید محتوا شناخته شده و وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی با ارسال لوح سپاس از تلاش های این کمیته قدردانی کرد.
احسانی در خصوص برگزاری چهار جشنواره‌ مجازی با موضوع کرونا در استان، یادآور شد: جشنواره‌های کاریکاتور، خانه های بهشتی در حوزه قرآن و عترت، استندآپ کمدی و شعر طنز کرونا در استان برگزار شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با تاکید بر اینکه هنرمند بر اساس رسالت خود در راستای رشد تفکر و اندیشه‌ورزی در جامعه تلاش می‌کند، گفت: تلاش ما این است با تمام قدرت و در حد توان، بخش‌های مختلف فرهنگی و هنری را در جای‌جای استان تقویت کنیم.
احسانی خاطرنشان کرد: از ابتدای تیرماه همه برنامه‌های فرهنگی و هنری با رعایت پروتکل های بهداشتی در استان برگزار خواهد شد.

۳ تیر ۱۳۹۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید