اخبار

انتخابات خانه شعر و ادب استان همدان تیرماه برگزار می شود

نشست مدیران انجمن های ادبی همدان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد
انتخابات خانه شعر و ادب استان همدان تیرماه برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، در این جلسه مسأله بازگشایی انجمن ها و انتخابات خانه شعر و ادب استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان در این جلسه گفت: خانه شعر و ادب همدان به عنوان یکی از  مجموعه های فعال در حوزه فرهنگ و ادب استان شناخته می‌شود.

احمدرضا احسانی با تاکید بر اینکه این خانه در  برگزاری برنامه‌های مختلف مشارکت و همکاری قابل توجهی داشته، اظهار کرد: انتخابات خانه شعر و ادب یکی از مهمترین برنامه های فرهنگی استان در سال ۹۹ است.

وی با تاکید بر لزوم مشارکت اهالی فرهنگ و ادب استان در این انتخابات، خاطرنشان کرد: تلاش ما این است در راستای تحقق شعار عدالت فرهنگی، مشارکت فعالان فرهنگی در همه شهرستان ها را داشته باشیم؛ نگاه اداره کل به مسائل مختلف فرهنگی و هنری استانی است.

وی در خصوص آغاز مجدد فعالیت انجمن های ادبی استان هم تاکید کرد: برگزاری جلسات انجمن ها از اول تیرماه با رعایت پروتکل های بهداشتی و ضدعفونی مجتمع های فرهنگی و هنری آغاز می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان خاطرنشان کرد: اعضای انجمن ها هم باید با رعایت فاصله گذاری هوشمند اجتماعی و نکات بهداشتی، در این جلسات حضور پیدا کنند.

۲۹ خرداد ۱۳۹۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید