اخبار

استاندار خبرداد؛

اعلام آمادگی همدان برای تدوین نقشه مهندسی فرهنگی کشور

استاندار همدان گفت: همدان به عنوان پایلوت فرهنگی کشور برای تدوین نقشه مهندسی فرهنگی، اعلام آمادگی کرده است.
اعلام آمادگی همدان برای تدوین نقشه مهندسی فرهنگی کشور

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، سید سعید شاهرخی در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان، درباره نخستین دستور جلسه این شورا که به تشکیل مرکز تربیت دینی کودک و نوجوان مربوط بود؛ گفت: همه دستگاه‌ها موظف به همکاری با مرکز تربیت دینی کودک و نوجوان هستند و دستگاه های مرتبط مانند آموزش و پرورش هم باید برنامه ویژه ای در این زمینه داشته باشند.

وی در خصوص ساختار ستاد راهبردی تدوین نقشه مهندسی فرهنگی کشور هم گفت: ما اعلام آمادگی کردیم با توجه به ظرفیت همدان، به عنوان استان پایلوت این نقشه مهندسی فرهنگی را تدوین و در اختیار شورای عالی انقلاب فرهنگی قرار دهیم.

شاهرخی جلسات شورای فرهنگی عمومی را یکی از منظم ترین جلسات در سال گذشته عنوان کرد و گفت: برگزاری انتخابات و پس از آن هم شیوع بیماری کرونا باعث شد برگزاری جلسات این شورا هم مانند سایر برنامه ها تحت تاثیر قرار بگیرد.

استاندار همدان با تاکید بر اهمیت این شورا، خاطر نشان کرد: از این پس، یکشنبه های اول هر ماه جلسه شورای فرهنگ عمومی استان به صورت مرتب برگزار خواهد شد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود ضمن قدردانی از فعالان حوزه درمان و سلامت، گفت: مردم استان در این ایام همدلی و همراهی خوبی داشتند و ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی، در طرح کمک‌های مومنانه هم شاهد مشارکت قابل توجه هم استانی‌ها بودیم و این امر شایسته قدردانی است.

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید