اخبار

دهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی در همدان برگزار می‌شود

دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در سه بخش «فردی»، «گروهی»، «خانوادگی» و در دو بستر مکتوب و الکترونیک برگزار می‌شود
دهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی در همدان برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره تا ۹ خرداد سال‌جاری فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند و به آدرس‌های www.samakpl.ir یا www.razavi.iranpl.ir برای دریافت فایل کتاب‌ها اقدام و یا جهت دریافت امانی کتاب‌های جشنواره به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه کنند.

این جشنواره در سه بخش «فردی»، «گروهی»، «خانوادگی» و در دو بستر مکتوب و الکترونیک برگزار می‌شود که علاقه‌مندان می‌توانند بامطالعه منابع مرتبط با این بخش، به‌صورت فردی، گروهی یا خانوادگی، در دو شیوه مکتوب و الکترونیکی در جشنواره شرکت کنند.
در بخش «فردی» افراد علاقه‌مند می‌توانند متناسب با رده سنی خود و مطالعه کتاب‌ها در رشته‌های مختلف جشنواره از طریق یکی از دو شیوه مکتوب و یا الکترونیکی شرکت کنند، در بخش «گروهی» نیز افراد علاقه‌مند بایستی در هنگام مراجعه به سایت جشنواره، ضمن انتخاب بخش گروهی با انتخاب منابع معرفی‌شده و نوع فعالیت موردنظر در مسابقه شرکت کنند؛ شرکت در این بخش فقط به‌صورت الکترونیکی است.
اعضای خانواده‌ها می‌توانند با مراجعه به بخش خانوادگی سایت جشنواره، با انتخاب منابع معرفی‌شده در مسابقه شرکت کنند. شرکت در این بخش نیز تنها به‌صورت الکترونیکی میسر است.

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید