اخبار

وب سایت پروانه؛ بستری مناسب برای فعالیت هنرمندان

صندوق اعتباری هنر در راستای فراهم نمودن بستری مناسب برای فعالیت هنرمندان وب سایت پروانه را راه اندازی کرده است
وب سایت پروانه؛ بستری مناسب برای فعالیت هنرمندان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، در راستای عمومی سازی دسترسی فرهنگی و همچنین فراهم نمودن بستر جامع و مناسب برای فعالیت هنرمندان در حوزه نمایش توانمندی ها، سوابق و قابلیت ها و فروش آثار هنری و فرهنگی و ایجاد ارتباط مستقیم میان هنرمندان و مخاطبان در فضای آنلاین، صندوق اعتباری هنر؛ اپلیکیشن و وب سایت پروانه به نشانی www.iparvaneh.ir را راه‌اندازی کرده است.
فرآیند ثبت نام و ایجاد پروفایل اختصاصی از طریق نسخه های مختلف این اپلیکیشن که از طریق نشانی اینترنتی فوق، قابل نصب است؛ انجام می شود. هنرمندان می توانند با نصب و عضویت در اپلیکیشن پروانه، از مزایای این اپلیکیشن که شامل فضای اختصاصی معرفی و ارائه سوابق و توانمندی های هر فرد، نمایشگاه دائمی آثار هنری، فضای فروش اختصاصی هنر، خدمات تولید محتوا و ایجاد برند شخصی هنرمند است بهره مند شوند.
اﭘﻠﯿﮑﯿﺸﻦ ﺗﺨﺼﺼﯽ ﻫﻨﺮ ﭘﺮواﻧﻪ ﺑﺎ ﻫﻤﮑﺎری ﻫﻨﺮﻣﻨﺪان، متخصصان تکنولوژی و کسب‌و‌کار می‌کوشد ﺗﺎ در ﺟﻬﺖ دﯾﺠﯿﺘﺎﻟﯽ ﮐﺮدن ﺻﻨﻌﺖ ﻫﻨﺮ در اﯾﺮان گام بردارد، فضایی را برای هنرمندان رشته‌های مختلف جهت نمایش و فروش آثارشان ایجاد کند، بستری برای معرفی رویدادها، گالری‌ها و کارگاه‌ها... باشد و در این مسیر تمام افراد جامعه را با خود همراه کند تا شاید همگی با هنرمند درون خود آشتی کنند.

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید