اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خبر داد:

برگزاری مسابقه مجازی خانه بهشتی قرآن و عترت در همدان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از انتشار فراخوان مسابقه مجازی خانه بهشتی قرآن و عترت خبر داد.
برگزاری مسابقه مجازی خانه بهشتی قرآن و عترت در همدان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، احمدرضا احسانی با بیان اینکه این مسابقه در سه بخش پیش بینی شده است، اظهار کرد: مسابقه توسط گروه قرآن و عترت اداره کل و با همکاری مؤسسه مردم‌نهاد ققنوس الوند برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: عکاسی با تلفن همراه با موضوعات سفره‌های افطار، شب‌های قدر، نماز جماعت در منزل، حال و هوای سحر، مناجات و راز و نیاز در منزل و روز قدس یکی از بخش‌های مسابقه است که افراد می‌توانند حداکثر سه عکس ارسال کنند.
احسانی افزود: ضبط و ارسال تلاوت قرآن ویژه کودکان و نوجوانان به مدت سه تا چهار دقیقه و ارسال دلنوشته با موضوع ماه مبارک رمضان از دیگر بخش‌های مسابقه مجازی خانه بهشتی قرآن و عترت است.
وی همچنین تصریح کرد: علاقمندان می‌توانند آثار خود را در سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان به آدرس hamedan.farhang.gov.ir بارگذاری و یا به شماره 09185840062 از طریق پیام‌رسان ارسال کنند.
احسانی مهلت ارسال آثار را تا دهم خرداد و زمان اعلام نتایج را 20 خردادماه عنوان کرد و افزود: جوایز نفرات اول هر بخش دو میلیون ریال، نفرات دوم یک میلیون و 500 هزار ریال و نفرات سوم یک میلیون ریال است.

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید