اخبار

رونمایی از کتاب روایت‌های گردشگری ایران در نمایشگاه کتاب همدان

مراسم رونمایی از کتاب روایت‌های گردشگری ایران که با روایتی از مریم مقدم خبرنگار حوزه گردشگری استان همدان در این کتاب به چاپ رسیده است، برگزار شد.
رونمایی از کتاب روایت‌های گردشگری ایران در نمایشگاه کتاب همدان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، این مراسم با حضور سید سعید شاهرخی استاندار همدان، مصطفی آزادبخت معاون سیاسی و امنیتی استاندار، احمدرضا احسانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، حمید گلی پور مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان و علی خاکسار معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دست و گردشگری استان همدان همزمان با پنجمین روز از دوازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب استان برگزار شد.
مریم مقدم یکی از روایتگران این کتاب با بیان اینکه روایت های تاثیرگذار حوزه گردشگری از کشور های مختلف جمع آوری شده است، گفت: این داستان ها در مجموعه کشورهای مجزا به چاپ رسید.
وی افزود: داستان‌ها توسط ناظران سازمان جهانی گردشگری مورد بررسی قرار گرفت و داستان من از فعالیت در زمینه گردشگری در این کتاب به چاپ رسید.
مقدم با اشاره به اینکه از سال 89 تا کنون تجربه های مختلفی را در عرصه ملی و بین المللی در بخش رسانه و گردشگری پشت سر گذاشته است، خاطرنشان کرد: حاصل ارتباط گردشگری و رسانه در داستان من لحاظ شده و از این طریق نام همدان در یک کتاب بین المللی به ثبت رسید.
دوازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب استان همدان از 18 تا 23 دی ماه از ساعت 9 تا 12 و 15 تا 20 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان در حال برگزاری است.

۲۳ دی ۱۳۹۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید