اخبار

احسانی خبر داد؛

54 هزار عنوان کتاب در نمایشگاه سراسری کتاب همدان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از عرضه 54 هزار عنوان کتاب در دوازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب استان خبر داد.
54 هزار عنوان کتاب در نمایشگاه سراسری کتاب همدان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، احمدرضا احسانی در آیین رونمایی از کتاب روایت‌های گردشگری ایران با بیان اینکه نمایشگاه در چند سال اخیر برگزار نشده بود، اظهار کرد: پس از پیگیری های صورت گرفته، مجوز برگزاری نمایشگاه دوازدهم صادر شد و هدف این بود که همدان از این ظرفیت فرهنگی بهره مند شود.
وی ادامه داد: تلاش شد که ردیف اعتباری برای برگزاری نمایشگاه های سال آینده نیز تأمین شود.
احسانی گفت: 594 ناشر از سراسر کشور برای حضور در نمایشگاه ثبت نام کرده بودند که در نهایت بیش از 300 ناشر به طور مستقیم و یا به صورت مشترک در 188 غرفه در نمایشگاه حضور یافتند.
وی با بیان اینکه 54 هزار عنوان کتاب در نمایشگاه عرضه شده است، خاطرنشان کرد: 12 ناشر و پنج کتاب فروشی از استان همدان هم در نمایشگاه حضور دارند.
احسانی با اشاره به اینکه نمایشگاه در چهار بخش عمومی، آموزشی و کمک آموزشی، کودک و نوجوان و برنامه جنبی برگزار شده، اظهار کرد: 12 برنامه جنبی در این ایام پیش بینی شده بود که همه روزه در دو نوبت برگزار می شود.
وی با بیان اینکه تبلیغات نمایشگاه به دلیل شهادت شهید سپهبد سلیمانی دیرتر آغاز شد، گفت: خوشبختانه با پیش بینی تخفیف 30 درصدی، فروش در نمایشگاه دوازدهم قابل توجه بود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان تأکید کرد: تمام تلاش ما این بود که نمایشگاه به بهترین شکل ممکن برگزار شود و با وجود عدم همکاری دستگاه ها، رضایت عمومی از نمایشگاه جلب شده است.
دوازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب استان همدان از 18 تا 23 دی ماه از ساعت 9 تا 12 و 15 تا 20 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان در حال برگزاری است.

۲۳ دی ۱۳۹۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید