اخبار

نمایش «بادبادک» در فامنین

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان فامنین با توضیح اینکه برنامه های جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در شهرستان فامنین، اجرا می شود، گفت: تئاتر «بادبادک» به نویسندگی و کارگردانی محمد فرجی در این شهرستان بر روی صحنه خواهد شد
نمایش «بادبادک» در فامنین
به گزارش روابط عمومی بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، محمد مهدی کلهر با بیان اینکه نمایش «بادبادک» از روز‌ شنبه، 18 آبان برای کودکان و نوجوانان اجرا خواهد شد، افزود: این نمایش در روز های شنبه، یکشنبه و دوشنبه از ساعت 10 تا 12 در کتابخانه شهید مطهری، سالن شهدای گمنام بر روی سن خواهد رفت.
او با توضیح اینکه تئاتر«بادبادک» برای رده سنی کودک است، اضافه کرد: هماهنگی های لازم با آموزش و پروش برای حضور دانش آموزانی با این رده سنی انجام شده است.
نویسنده و کارگردان تئاتر«بادبادک» نیز درباره داستان این نمایش گفت: تئاتر «بادبادک» درباره یک کودک است که بادبادک خود را گم می کند و به دنبال آن می رود و در داستانی موازی پیرمرد باغبانی، داستان بادبادک خود را که سال ها پیش گم کرده است را می گوید. 
محمد فرجی با توضیح اینکه تئاتر«بادبادک» قصد دارد به کودکانی از توجه و مراقبت های پدر و مادر خود گله دارند، بیاموزد که این مراقبت ها لازم و از سر مهربانی است، افزود: این نمایش می خواهد به کودکان بگوید که قدردان زحمات و مراقبت های پدر و مادر خود باشند.
بازیگران تئاتر«بادبادک»، محمد فرجی، مهدیه بختیاری، خاطره سازجینی، آی سودا ساعدی، علی منافی، مریم کرم‌زاده و صبا شاوه ای هستند و اجرای دکور با بهروز اصلانی و طراح صحنه نیز معصومه رضایی راد است.
بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با شعار «کودک، طبیعت، تئاتر» از 16 تا 21 آبان ماه 1398 در همدان برگزار می شود.
 
۱۷ آبان ۱۳۹۸
روابط عمومی بیست و ششمین جشنواره تئاتر بین المللی تئاتر کودک و نوجوان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید